Listopad 2015

Alles

30. listopadu 2015 v 22:34 | *A*
A heleme se, máme poslední den v listopadu a začíná nám poslední měsíc v tomto kalendářním roce :) a také máme tři týdny a dva dny do vánočních prázdnin. A to mi připomíná, už máte nakoupené Vánoční dárky a co vy sami si přejete? Já jsem toho poslední dobou měla nějak moc a nedokázalal jsem, ani říct, co bych vlastně chtěla. Ve škole to je takové hektické a čeká mě praxe, a to zrovna ty dva dny před prázdninama, takže se zřejmě budu nudit a z mých tří týdnu volna bez školy, jaksi určitým způsobem sešlo, ale co nadělám můž být ráda, že nezameškám :) musím to brát z té pozitivní stránky :) Ale o škole v tuhle hodinu už dost :D
Minulý týden jsem byla s Hrozinkou zase v hale podívat se, jak hrajou a mám takové poznatky:
  1. už se ani nezdravíme :D jak komické
  2. našly jsme nové objevy :D
  3. a bez sportu to prostě nejde
No musím říct, že v neděli mi to trošku vadilo, ale když se nad tím zamyslím nic se vlastně nezmění, a proto jsem ráda, že se můžu ztratit na intr a spoustu z toho ignorovat. Co se týče mě a aikida, měla jsem dělat zkoušky, ale nejelo se na stáž a zřejmě nejsem připravená, abych je udělala... A nebo jsem srab.
A čím to zakončit?
Asi tím, že už mám zase počítač, tak snad budu přidávat častěji :)
Krásny školní týden
Vám
přeje
Vaše
*A*

krize

11. listopadu 2015 v 21:06 | *A*
Já vím, dlouho jsem zase nepsala, ale co začala škola nějak se mi nedaří a na spoustu věcí nemám ani chuť. A potom když už jsem si říkala, že bych něco napsala neměla jsem tady počítač a doma už jsem potom nějak neměla chuť. Když to tak vezmu tak, co jsem přijela z anglie šlo všechno z kopce. Ve škole jsem měla problém snad ve všech předmětech to dohnat a docela dost testů se mi nevydařilo. No a teď se blíží třídní schůzky a nám uzavřeli čtvrtletí a mám tři dvojku a tři mínus, spousta lidí by za mé známky dala nevím co, ale ne, mí rodiče mi řeknou, že bych měla zabrat, že to není to co bývalo. Takže do konce pololetí musím stáhnout 3 předměty o stupeň dolů a udržet si známky v těch zbývajících, abych pololetí uzavřela max. s dvěma dvojkama na stipendium.
Když vynechám školu tak tady hraje svoje AIKIDO. Většinou je to úplně v pohodě, až teď v úterý se mi nedařilo, a přitom jsem jela pády, za které mě minulý týden chválil :) No čekají mě zkoušky tak uvidím jak je zvládnu popřípadě se poté rozhodnu jak dále naložím s tímhle směrem, ale jelikož mě to docela baví a jsou tam příjemní lidé myslím, že to ještě nějakou dobu vydržím.
Po dlouhé době se s Vámi loučí
Vaše
*A*