Srpen 2015

Svůdné zlo

27. srpna 2015 v 17:17 | *A* |  Knížky
Určitě to znáte, alespoň vy co čtete :) Jsou prázdniny a vy přemyšlíte, co si přečíst a hlavně máte docela hodně času. A já jsem si vybrala Svůdné zlo. Ze začátku jsem si vůbec nebyla jistá, zda je to můj šálek kávy, ale po pár stránkách jsem si ji zamilovala a nemůžu se dočkat až si přečtu druhý díl :)
A o čem vlastně je?
O středoškolačce jménem Anna, která má problémy jako ostatní holky ze střední příliš drobnou postavu, příliš starostlivou adoptivní matku, ale také vidí aury lidí a pamatuje si příliš mnoho. Mezi ostatními spolužáky není moc oblíbená, má jednoho dobrého kamaráda, který ji vzal do rockového klubu, kde se seznámila s mladým bubeníkem Kaidanem. A díky němu postupně začne objevovat, kdo vlastně je a začne poznávat svět, o kterém normální lidé neví. O světě nefilů- potomků lidí a padlých andělů do kterého patří i Anna s Kaidanem a další bytosti s nadpřitozenými schopnostmi, kteří musí šířit pod hroubou smrti od svých démonických otců sedm smrtelných hříchů mezi lidmi. Jak tohle zvládne vzorňačka Anna? A jak dopadne seznámení s Kaidanem?
To si musíte přečíst :)
Druhý díl - Svůdné nebezpečí
Třetí díl - Svůdné zúčtování
Vše od nakladatelství Cooboo

Knihovna

27. srpna 2015 v 15:49 | *A*
Prázdniny se den ode dne krátí a já už přemýšlím jaký nám vymyslí rozvrh. Jelikož na bakalářích máme momentálně dva :D Ale ještě pořád máme prázdniny, takže od školy si dáme ještě pohov.
Příšla mi předupomínka z knihovny tak jsem se rozhodla tam dneska zajet, a jelikož jsem si včera koupila nové brusle tak jsem to hned spojila. Napsala jsem kamarádce, se kterou chodím bruslit, a ta kývla, tak jsme se domluvily a v jednu jsme se měly potkat (néé, že jsem si myslela, že tam v jednu vážně bude nikdy nechodí na čas :D, ale to jsem ji tentokrát podcenila byla tam), když jsme vyjížděli zjistila, že ji v brusli chybí šroubek, tak tam místo toho dala klacík :D nabízela jsem ji moje staré brusle, ale ona: "Né, já to zvládnu," no a tak jsme dojeli asi pět kilometrů do knihovny a mezitím vyměnili asi tak tři klacíky, protože vždycky vypadl. Když jsem vrátila knížky, tak jsme se domluvily, že zpátky radši pojedeme busem. No tak jsme vyzuly brusle a ponožky a bosky jsme jely domů, jelikož ani jedná z nás neměla boty.
:D Kdyby jste viděli ty lidi, jak na nás koukali. To bylo k nezaplacení, dá se říct taková ostuda :D :D
No a zachvilinku s holkama míříme do čajovny, když je ten konec prázdnin. No tak si ho taky pořádně uživejte.
Tím to se s Vámi pro dnešek loučí
Vaše
*A*

that's all

24. srpna 2015 v 22:20 | *A*
Vtipné je jak během školního roku chci prázdniny, a potom když už mam dvou měsíční prázdniny chci školu, nebo spíše tu rutinu ve stylu trénink, kamarádi všude okolo ne, že bych tady neměla kamarády, dokonce zjišťuji, že i přes tu dálku, co je mezi námi přes rok docela dost :) a to mě těší. Ale když jsem skoro celé dva měsíce s mým mladším pubertálním bratrem začínám z toho být ... vlastně ani nevim. No hlavně potom co nám odešel počítač ne, že bych do té doby na něm byla :D ale jak se to tak krátí a vlastně za týden touhle dobou budu ma intru možná spát a čekat než ubĕhnou posledni hodiny do začátku nového školního roku, asi si budu vyčítat, že jsem se těšila :D první týden uteče jako voda a mě čeká stáž :) a hned další týden se pojede autobusem do Anglie (z té cesty mam strach už teď 24hodin v buse, bydlet v nějaké rodině to bude sranda :D)
Doufám, že vás mým názorem na školu moc neodradim a v tomhle článku vlastně, ani nic neni...
Zítra to snad bude lepší :)
Dobrou noc Vám přeje
VAŠE
*A*

Dream

23. srpna 2015 v 16:16 | *A*
Jak je to zvláštní, že už na někoho nemyslíte a vzpomenete si třeba jenom kvuli tomu, že jste kousek od jeho domu. A další den víte, že kousek od vas hraje v hale, ale i přesto jste ho neviděli. A PRASK. Najednou se vám o něm zdá. Mluvíte spolu jako dobří kamarádi, ale víte že se v minulosti něco pokazilo. Potom jdete s kamaradkami ven, ale nic z toho jim neřeknete jenom, že tam chcete zajit a ony to nechapou potom, co jste si prožila...
A potom najednoun se probudíte a víte, že je na čase vsechno hodit za hlavu a mít hlavně dobré přátelé o kterých víte, že když budete potřebovat pomohou vám :)
P.S. Na ten sen tedka pár dní vážně nezapomenu :/
Krásný posledni týden prazdnin Vám
Přeje
Vaše
*A*

Prázdniny

23. srpna 2015 v 12:11 | *A*
Ahojky, jak si užíváte konec prazdninin??
Já jsem vlastně od začátku prázdnin pořádně nebyla na počítači a tak nebyl ani jeden článek. A když jsem si říkala, že konečmě něco napíšu na mobilu aspoň něco než nic psalo mi to pozpátku :D
A tak začneme od začátku :) Byli jsme na takové tří denní dovolence se známými a skončilo to tak, že jsem dělala chůvu za to můj bratr byl s nima v Italii na turnaji. No potom jsem měla menší krizi a nic jsem nevnímala jediné, co mě zajímalo byly seriály. Pak jsem byla venku s bývalou třídou no na to že nas bylo 22 a bylo nás 11 ani to možná ne dobrý :) Potom jsme chodila ven s kamarádkou, bloudili jsme tady po okolí a tak nějak si povídali a vvyhýbali se tomu aby nas zajelo auto a že nás párkrát fakt malém zajelo :) Čas plynul a jim zase zacaly tréninky a tak nás napadlo se jít mrknout, když už ne přímo tak aspoň, že se projdeme v okolí. Musím říct že Hrozinka v tomhle měla lepší štěstí (dá-li se to tak říct) viděla Citrona a nepotkala ho jenom na tréninku. Za to já jsem od letošního cupu (což bylo v červnu) ho vůbec neviděla a musím říct, že jsem si vlastně uvědomila, že mi nechybí. No a tak jsem si říkala, že ho třeba do konce prázdnin už ani neuvidím, ale to jsem se spletla. Viděla jsem ho na jejich soustředění, když jsme tam přijeli pro bráchu. Jediné kromě pohledu co mi věnoval bylo, že ugriluje našeho psa...
Teď už snad budu psát častěji
Vaše
*A*