Červen 2015

nuda

23. června 2015 v 20:11
No máme úterý a já místo na tréninku sedím na intru a nudím a přemýšlím, co si dám k večeři a nechce se mi jít samotné o poschodí níž do pizerky pro těstovinový salát a tak jsem místo toho vypila čokoládového šejka, který mě ale vůbec nezasitil. A proč vlastně píšu? No jak jsem minulý týden psala, byli jsme na školním výlětě. Byli jsme v termálech, potom na bowlingu a nakonec opekání u táboráku, které se protáhlo do čtvrt na jednu ráno. Bylo to fajn, to jej jasné, člověk spolužáky, které vlastně ještě ani pořádně nezná pozná trošku jinak :) no pátek uběhl jako voda a já jsem se dostala konečně domů, kde jsem v jeden termín měla dvě akce :( Hned po příjezdu mi bylo jasné, že INLINE akci musím odpískat, protože pršelo :( no a s rýmou na aikido se mi taky moc nechtělo, takže jsem zůstala doma a ležela v posteli s filmem :D V sobotu jsem byla už v šest ráno vzhůru a v sedm jsem seděla ve vlaku směr Praha. Po dlouhé době nastal konečně ten čas, kdy jsme s našima jeli na Mýdlového prince, je to krásný muzikál, ale užila bych si ho víc, kdybych z toho výletu nebyla nachlazená a neměla z lodiček odřené nohy :( přijeli jsme kolem desáté domů a já byla ráda, že můžu jít spát. No v neděli na mě dolehly celé tři dny a já byla ráda, že jenom ležím. Bylo mi tak špatně od hlavy, že to nebylo až možné, ale schopila jsem se a do školy stejně jela :) a teď se už jenom nudím na intru, protože do školy nic nemáme, počasí je taky na dvě věci a rýma mě pořád nepustila :(
A co víc? Zítra jedeme na nějakou rozhlednu, tak doufám, že jak moje nohy, tak nos to zvládnou a já neprochladnu ještě víc než do teď a ve čtvrtek budu moct jít na můj poslední trénink v tomhle školním roce :)
Užívejte poseldních školních dn§
Přeje
Vaše
*A*

Don´t thinking

17. června 2015 v 15:45 | *A*
To je tak, když si píšu s kamarádkou a ona snad poslední dobou jako jediná mi řekne ať si uvědomím, co chci!! No jo, ale to je asi ten problém. Chci už prázdniny (já vím je to jenom týden školy, ale i tak), chci jít na tu páteční akci a chtěla bych taky stihnout stáž s aikidem, ale musela jsem si vybrat a brusle vyhrály. Ale co se joho týká, jeho už chtít nemůžu, možná tak za kamaráda a to je jediné, co vlastně možná chci (připadám si povrchně a tak nějak sobecky). Proč musíme řešit takovéhle věci?? Proč nemlže být spousta věcí více pozitivních?? Proč nikde nejsou odpovědi na otázky, které si zrovna pokládáme??
Už aby byly ty prázdniny a já nemusela přemýšlet, co kdy, kde a jak...
Zítra na školní výlet, takže tady nebude žádný nový článek a jestli tak až v neděli večer, pokud to nebudu nějak schopná napsat na mobilu :) budu vás určitě potom informovat, jak o výlet, tak o páteční akci a sobotním divadle :)
Přeji krásný zbytek dne
Vaše
*A*

After

16. června 2015 v 20:57 | *A*
Připadám si, že bych se měla stydět za myšenky, které mě napadají :( To že mi něco nevyšlo přece není důvod, abych si na něho vypnule chat, přece nemůžu být jako on, který mi to udělal asi třikát :/ Když jsem před chvilkou došla a zjistila jsem, že Hrozinka četla moje články a začaly jsme o tom bavit nějak jsem posmutněla, i přes to že jsem po tréninku byla docela vysmátá a jednoduše mi bylo fajn. AIKIDO mi strašně pomáhá a úplně mě děsí, že příští trénink bude v letošním školním roce můj poslední a nevím jestli budu jezdit o prázdninách :( Co jenom budu dělat?? Jak budu zachánět slzy v očích, které mi způsobuje aniž by o tom vlastně věděl?? Ne je na čase zase zapomenout, vždyť na zemi je tolik lidí, přece nemůžu bát marná kvůli jednoho z milionů.... V pátek na inline akcičku člověk se zase krásně odreaguje i když je možné, že ho tam někde uvidím jelikož je to kousek od jeho baráku (ale nejdu tam kvůli tomu vážně ne) a v sobotu do Prahy do divadla :) konečně <3 Takže hlavu vzhůru a jenom pozitivní myšlenky prosím :) a teď je čas na Lakomce :D no to víte, ještě rychle na konci roku povínná četba :)
Takže dobrou noc a krásné sny
Přeje
Vaše
*A*

Akce roku

15. června 2015 v 14:33 | *A*

A krásný víkend je opět za námi :(

No, jak jsem psala v článcích před tím, po roce byla naše úžasná akce, na kterou jsem se strašně moc těšila. Postupem času, potom co jsem uděla minulý rok, jsem se začala bát toho, co příjde. Teoreticky tam měl být už v pátek, ale to jsme se minuli a já mohla to zvláštní setkání posunout na dobu neurčitou. Co nás v pátek pobavilo bylo to, že se nás kluci zeptali zda už nám je 18 (když jsem to potom slyšela podruhé, tak jsem si říkala, zda vypadám tak staře :D), tak jsem si uvědomila, že tam nejsem kvůli němu. Pátek byl nějaký krátky a začala nám sobota, kdy už teda mělo dojít na to, že ho uvidím. Když kluci od nás hráli v sobotu první zápas a on tam nebyl říkala jsem si, že dojede tak nějak odpoledne a kamarádka mi to taky tvrdila, postupem času jsem už nevěděla, co mám dělat a Hrozinka byla na nervy z Citróna... Sobota skoro u konce a on pořád nikde jenom jsme už s Hrozinkou nebyli dvě ale tři, když se k nám přidala i má dlouholetá dobrá kamarádka. No najednou bylo po osmé a Hrozinka mu zavolal, jestli teda dorazí a v kolik. No ja zase jsem mluvila dřív než přemýšlela a uděla jsem si ostudu, ale asi to moc neřešil. Potom totiž došel, ale jenom kvůli tomu, že mu volala Hrozinka a kecali jsme spolu, ale přestalo to tím, když začal rýpat do minulého roku, to to prostě nemůžeme zapomenout?? Proč ne?? No zazpívali jsme si s kapelou pár písniček a bylo na čase jít domů, aby jsme nezmokli, no ale to nám bohužel nevyšlo, dorazily jsme okolo půlnoci a to úplně mokré, zastihla nás bouřka :D později, když už jsem ležela v posteli a přemýšlela jsem (což jsem jako vůbec dělat neměla) jsem z něho byla úplně špatná... Vím, že my spolu nebudeme a to i z důvodu, že už asi úplně nechci a z jeho strany to bude podobné, ale když dával rady Hrozince o Citrónu a díval se na mě, bylo to takové juj (ale to zřejmě byla jenom má fantazie). No nejradši bych se s ním normálně bavila a byla za dobrou kamarádku, ale nevím jestli by to bylo možné. Myslím, že to bude potřebovat další rok, aby se to zase nějak posunulo :D
A tak si říkám: "Příští rok znova na Cupu" už jenom 364 dní :*
Vaše
*A*


Výzkum

8. června 2015 v 21:11
Sociologický výzkum?? No ani mi už nepmluvte. Spolubydlicí přišla s tím, že má úkol udělat výzkum a zda ji odpovím na pár otázek, řekla jsem si: "Proč ne?", ale zjistili jsme, že není vůbec snadné najít tolik ochotných lidí, kteří by vám odpověděli na jednoduché otázky a že většinou byl problém s muži, ti měli vždycky radší na práci něco lepšího než obětovat těch 5 minut na odpověď. No a díky tomu jsem napsala i jemu, jo odpověděl, že teď čas nemá, že večer, ale to už se nekonalo a to mi připomíná, že bych ho teďka měla vidět tři dny v kuse a nevím jak to vůbec dopadne, ale bude to fajn, protože já už ho beru jenom jako kamaráda a je na čase, aby to věděli i ostatní, jelikž z toho byla strašná pohroma, když jsem ho chtěla. No aspoň něco jsem si po tom roku ujasnila, přicházím i na to , že jsem díky intru a střední škole přišla o kamarády, ale aspoň člověk pozná, kdo je doopravdy kamarád a kdo si na to jenom hraje. Na střední jsem poznala spoustu zajímavých lidí, ale nejsem si jistá, kteří budou ti praví a kteří mě mají jako kamarádku jenom kvůli tomu, abych jim pomohla... (a že si myslím, že to je většina)= ano, dneska jsem pesimista. :)
Ne vždycky člověk, může vidět všechno optimisticky, ale to spíše příště, když si na to vzpomenu :D
Děkuji Vám, že i přes moje nevydařené články, které trvají už rok pořád čtete moje články. Vždy potěší, když vidím, že někdo moje stránky navštívil.
Teď Vám přeji dobrou noc
Vaše
*A*

Deník

6. června 2015 v 9:43 | *A*
Říká se, že není dobré číst si staré konverzace, ale o starých zápiscích z deníky jsem nikdy nic neslyšela a když jsem to včera uděla, nestačila jsem se divit, že se objevuje v každém mém článku. A někde ne jenom jednou... Ale aspoň jsem si tímhle potvrdila, že jestli je něco tak už jenom kamarád :) a musím říct, že čím víc se blíží příští víkend mám trošku strach, jelikož si pořád pamatuju, co jsem provedla v loni, ale z toho jsem se doufám poučila.
Čeká mě poslední náročný školní týden a potom už by to mělo být v pohodě, tak doufám, že ho úspěšné zvládnu a potom ho o víkendu oslavím :) už jenom 20 dní a začíná ji prázdniny na které se snad poprvé vážně těším, je fakt že už toho mám plné zuby a v pátky už to potom psychicky trošku nedávám. Jediné co mě drží je spolubydlící a rodina a samozřejmě hudba. Teď jsem si strašně oblíbila písničky z Viollety :) (nesuďte mě, tak jsem propadla seriálu na Disney Channel).
No nic myslím, že už mi doprala pračka a můžu jít pěkně ven se slunit
Krásný víkend
Vám
přeje
Vaše
*A*