Květen 2015

Už se to blíží

27. května 2015 v 21:08 | *A*
Člověk by neřekl, jak rok rychle uběhne. Připadá mi to jako včera, co jsem nastoupila do prváku a byla na adapťáku a teď máme konec května a čeká nás poslední měsíc. A že červen není jen tak nějaký měsíc :3 Je to měsíc, kdy nastane zase TA akce :) A že už je vlastně za 14 dní. A to mi došlo dneska ráno, když jsem četla zprávu od kamarádky, jak to teda vidím s kým tam budu a tak, jelikož si psala s jedním klukem a chtějí se tam vidět :D A to je ten moment, kdy mi došlo, že ho zase uvidím a co já vím, kde to zkončí a toho se možná trošku bojím. Protože musím říct, že jsem strašně moc ráda za to, že už se jestli se to tak dá říct zase spolu bavíme. Co když se zase něco stane? Já už jsem si po roku jistá, že chci být jenom kamarádka a že on je minulost... A takhle to zůstane, doufám, že už napořád. Věřím, že když se tam spolu uvidíme a budeme tam nějakou dobu spolu, tak to klapne v klidu a je fakt že bych si to i hodně přála :) Je totiž strašně fajn a jeho kamarádi taky nejsou k zahození :) Důležité je, že je s nima sranda a jinak jde všechno stranou :D no potom dám určitě vědět jak to dopadlo :D
Přeji Dobrou noc :)
Vaše
*A*

Závislost

24. května 2015 v 10:20
Poslední dobou mi připadalo, že je spousta věcí špatně. A když už jsem konečně přestla myslet a určitým způsobem žít, musel přijít sen, který všechno oživil a dva dny mě nenechal myslet na nic jiného... A co jsem udělala já?? Jak pako jsem se dívala díl po díle na Violettu (protože Leon je dokonalost sama a spolu jím to prostě sluší) až jsem dneska ráno zjistila, že třetí série ještě není. No paráda asi se na to budu muset díval v polštině :( No a teď je čas se zase vrátit do reality a věnovat se škole aspoň na těch posledních pár týdnů. I když tento týden se mi nedařilo na co jsem šáhla, ale tak to se snad začátkem nového týdne změní :)
A chtěla jsem se omluvit za dlouhou neaktivitu, protože jak jsem četla na jednom blogu neměli by jsme se nutit psát, když nemáme chuť :)
Krásnou neděli
přeje
Vaše
*A*

Bohové Olympu

11. května 2015 v 14:24 | Rick Riodrdan |  Knížky
Znáte, když třeba rok čekáte na další díl vaší oblíbené knižní série?? Já jo a ne jenom jedné, ale v tomhle případe to je Bohové Olympu Krev polobohů, kdy se jedná o závěr. Musím říct, že takovýhle konec jsem nečekala a tenhle díl se mi vážně moc líbil(samozřejmě i ty předchozí) Nechci spoljeroval, ale líbí se mi jak se může něco odlišného vlastně spojit dohromady a být ještě silnějším než do teď byli sami. Rick Riodran by měl napsat nějakou další takovouhle edici.
Tenhle konec mi ještě víc zpříjemnil krásný víkend :)

Víkend

10. května 2015 v 13:10
A dneska zase zpátky na intr, což je takové zvláštní, když mám ty narozeniny :D No, ale začneme od začátku, byl to dlouhý víkend, když byl prodloužený. Když jsem dojela domů, šla jsem potom s Hrozinkou ven, možná tam bylo trošku to, aby jsme někoho z nich potkali, no jediný, kdo přijel z těch, které jsme chtěly vidět, byl jenom Hrozinčin "manžel". No, i když to vlastně taky moc nedopadlo, ale věřím, že se to spraví, tak jako všechno okolo. Upřímně řečeno docela jsem se těšila, že bych je mohla potkat, ale zrovna ve čtvrtek zřejmě kvůli hokeji nedojeli... No, a když jeden z nich tam v pátek byl, tak jsem tam pro změnu, asi ze strachu, nešla já. No a tak trošku jsem doufala, že by mi aspoň mohli popřát. I když po loňské zkušenosti už v to ani nedoufám (dobře možná trošku).
No užívejte si zbytek neděle,
Přeje
Vaše
*A*

Danke schön

4. května 2015 v 10:59 | *A*
Takové zvláštní být doma, když jsou všichni okolo ve škole, ale když mám tu zubařku a jsou ty maturity :) Je fajn, být doma, i když musím zítra jet na intr, jelikož se ve čtvrtek nejede do zoo. Tak abych neměla tolik zameškané (ano jsem vzorná studentka Usmívající se). Ale i tak mám šanci, že je dneska uvidím, i když si nejsem jistá zda to pořád chci asi by mi zase prospěla nějaká ta pauzička. Beru to jako nový začátek, nemůžu být zavíslá na dvou lidech.
Vůastně už to bude skoro rok, co mám blog a píšu to :) budu muset vymyslet jak to oslavit a jsem ráda i za těch pár návštěv co tu občas mám, jelikož vím, že moje články nemůžou být ani nijak zajímavé. Je to tady spíše jako u psychologa, ale bez psychologa :) jsem ráda, že se tady můžu svěřit a psát tady ty své nálady :)
Krásné pondělí a přeji a všem Maturantům hodně štěstí :)
Vaše
*A*

Když byl ten svátek

2. května 2015 v 15:52
Když vám někdo připomene co jste udělali, neni to moc příjemné, ale když i přesto všechno jste zase kamarádi je to krasný pocit. A o tomhle jsem se znovu přesvědčila :) bylo to strašně roztomilé (vím zase přeháním), ale když mě zdravili a k tomu zamával, bylo to fajn. A doufám, že se včera na zastávce potom nebavili o mě, když jse stála naproti a odepisovala kamarádce, zaznělo tam něco, co by na mě i mohlo pasovat. Byla jsem s nima vlastně skoro celý den, a přesto jsme spolu nemluvili, zato s bývalýma spolužákama a s jeho kamarádem jo. A vylezlo z něho, že chce akci z minulého roku se mnou zopakovat, ale nejsem si jistá zda Jablko, by to chtěl. Ani si nejsem jistá, že do toho chci jít, bojím se co by z toho bylo, ale je načase všechen strach z tohohle překonat a užit si to :) a hlavně nezopakovat chybu, což by mělo být docela jednoduché, jelikož k němu necitím to samé, co v loni.