Duben 2015

Sunday

13. dubna 2015 v 13:35
Včera to bylo boží?? No asi jo, lepší slovo nějak nemůžu najít. Byla jsem s Hrozinkou v hale na zápase a kromě toho, že tam byl ten její Citrón, tak smaozřejmě Jablko a brácha od Jabka(o něm je skoro celý tenhle blog, budu mu teď už říkat třaba Mrev :D) a nesmíme zapomenou na bratrance :D (ano, je to tady, jako ovocnářství) no prvni mě ani nepozdravil, ale když se šli potom převlést tak, nás plácl po hlavě a zdravil :D no a už v pátek přes bratrance, bylo něco ve stylu, že mě zdraví a jestli nechici jít volat :D ale moc šancí jsem tomu nedávala :D no a potom když odcházeli i zdravili mě oba :), a jejich maminka měla takový zajímavý výraz :D a potom jsme se ještě chvilku bavili :) Potom když jsem šla odprovodit Hrozinku na zastávku šli jsme za nimi, a já sluníčko v očích a kámoška na něho najednou a mi nezamáváš? :D a vyšlo z ní, že se na mě díval a mával mi :3 a potom ještě jednou z auta :) aaaahhh proč jsem si nevzala brýle?? a nedíval se na něho?? Odpověd je jednoduchá: Jsem blbá :D.
Přeji krásné ponděli
Vaše
*A*

Krize

8. dubna 2015 v 20:20 | *A*
Zřejmě přišla krize, kdy začínám vzpomínat, co bylo a to nedělá dobrotu. Dneska jsem vyprávěla ve zkrácené forme svůj příběh spolubydlící a přiznala, že vlastně píšu blog. Tak říkala, že si ho přečte :D a tak pozná i některé jiné detaily, které jsem ji neříkala, je fajn si takhle vyprávět příběhy, co jsme zažily a svěřovat se se svými problémy. Začalo to tím, že jsme si s Hrozinkou psali o tom, že mě nezdraví to ji a že jsem všechno dosrala... Když mi začala rozmlouvat to, že jsem to vůbec nepokazila, všechno se mi vrátilo. To jak se krásně usmíval, jak jsme je doprovázeli do haly a pak zase na zastávku, jak jsme spolu kecali, luštili pixwordsd, jak jsme se mohli zdravit i pět krát. A teď????
Je všechno úplně jiné. A tak prostě v neděli s Hrozinkou napochodujeme do haly s hlavou vzhůru, jako by se nikdy nic nestalo. Ať si říká, co si říká. Když mě pozdraví jenom jeho bratr prosím, když oba ještě líp a když nikdo z nich tak taky fajn. Svět se kvůli tomu nezboří. A i když každý říká, žr to vypadá tak nebo onak už je to asi jedno. Co bylo bylo a tak je na čase zkusit to jinak a lépe, ne?
Krásný večer
Vám přeje
Vaše
*A*

Memories

6. dubna 2015 v 13:19 | *A*
Je zvláštní, že když píšu fakt blbosti tak to čte docela dost lidí. Ne, že bych si stěžovala je to fajn, ale nečekala jsem to. Hlavně, když poslední dobou jsem tak neaktivní. Máme tady 3/4 letí a pomalu a jistě se prvák chýlí ke konci, uběhlo to strašně rychle a pokaždé, když si píšu s Hrozinkou a vzpomenu si, jaké to bylo v devítce, tak teď už si pomalu budu moc říct, že už to bude rok, co se všechno pokazilo a čtyři měsíce od toho, co už to tak neřeším. I když poslední dobou mi docela chybí (on i ten celý sport), hlavně tenhle víkend když jsou na PHC a prožívala jsem s nima sice někdy s požděním všechny jejích úspěchy a neúspěchy ;) Po tom roce musím říct, že mi chybí už jenom jim dělat doprovod, ty jejich úšklebky a celkově se s nima občas jen tak bavit. Teď už jenom přemýšlím nad tím zda se se mnou potom všem baví, jestli se to může vrátit tam, kde to před tím bylo, což už není tak pravděpodobně. Teoretický vím, že o sobě mluvíme docela pěkně a neurážíme se, ale když se vidíme tak se stěží pozdravíme...
Když to tak vezmu tak se více bavím s jeho bratrem. S kamarádkou s kterou jsem tam celý rok chodila a s kterou jsem prožila všechno s klamání a když na mě poprvé zavolal(teda spíše když začal pískat na mého psa) se teď ani nevídám a ona ani nenapíše. Takže to může vypadat, že jsem je jednoduše jenom vyměnila, abych měla s kým chodit do haly. Ale kolikrát jsme byla na zapase sama? A teď zřejmě i na cupu budu sama a třeba se něco změní... Jak mi řekla spolužačka:" Jsi moc samostatná." Tak se tak i teď zařídím.
Doufám, že jste neskočili moc mokré :)
Krásné Pondělí
Přeje
Vaše
*A*

Velikonoce

3. dubna 2015 v 18:24
No a máme tady opět Velikonoce, já už je tada neslavím a to z jednoho jediného důvodu. Všichni mi kamarádi, kteří chodili jezdí na Prague Handball cup. No tak já sedím skoro celý den u počítače a sleduju jak se jím v Praze daří. A taky se budu muset učit blíží se třičtvrtěletí a my hned v úterý píšeme z dějepisu... Pro změnu čekám až bude hrát můj tým, jelikož tam je menší zdržení :D ááá už se nemlžu dočkat :) mo asi hodinové procházce se psem jsem trošku unavená :)
No nic užijte si Velikonoce a přeju vám ať na vás kluci nejsou moc zlí ;)
Snad ještě napíšu
Vaše
*A*