Říjen 2014

Ten den :/

14. října 2014 v 13:54 | *A*
Proč zase něco nenapsat na téma týdne :) Momentálně je: " Jeden den, který bych ráda změnila."
Ti, co čtou můj blog myslím, že ví co by to bylo. Ten den, kdy jsem všechno vykecala :( A nepopírám, že mě to taky napadlo. Chtěla bych být více při smyslech a vyčíst mu všechno, co by mi naběhlo na mysl ne říct nějakou blbost, kterou jsem řekla. Ale, kdo by mi řekl, jak by to bylo, kdyby se ta noc nestala?? Byli by jsme kamarádi i přesto, že jsem 95 kilometrú daleko?? Že by jsme se po jejich zápase bavili? Že by se mu nelíbila moje kamarádka ze základky?? No na tohle by mi neopověděl nikdo a jestli by se o to někdo pokoušel tak by mohl tak maximalně on a to by mi to taky nemohl zaručit. Takže já i přesto jak jsem se styděla, jak jsem toho litovala a i to, že se spolu momentálně nebavíme :( Všechno tohle muselo nastat. Takže v závěru vlastně říkám, že bych nezměnila vůbec nic :) Všechno se dějě z nějakého důvodu a jestli si za to můžeme sami tak prosím...

Vaše
*A*

úpřímnost

9. října 2014 v 15:49 | *A*
Můžete slýchavat, co chcete, ale většinou to stejně není pravda. Tedy pokud vám to neřekne ten dotyčný. Kolik lidí mi řikalo, že sem to buď já nebo holka, co bydlí naproti ;) A po pár dnech, co tady chodil za náma si povídat vzniklo to, že teď je to moje kamarádka, ale ta samozřejmě tvrdí, že ho nechce, že má jiného akorát doma ne na intru. A já jsem si říkala, že by se tady mohlo něco změnit, že jsme na střední ;) A výmluvu typu chtěla jsem jenom poznat nové lidí ne jenom prváky, já neberu. Lidi by měli začít říkat aspoň trochu pravdu :/ Ne, si vymýšlet blbosti, aby někoho obelhali a naivně si mysleli, že se to ti druzí nedozví. :( Někdy by bylo lepší kdyby to tak bylo. Žít v nevědomosti s okolím, než se potom trápit přoč ona? A ne já??
Přeji krásný den
Vaše
*A*

Už ne, prosím!

8. října 2014 v 15:12 | *A*
Člověk se občas zmýlí, ale mě se to poseldní dobou daří až moc často :( Když jsem si vybírala s kým budu sedět v lavici nečekala jsem, že to tak ovlivní to kdo se se mnou bavit bude a kdo ne :/ Taky jsem netušila, že když jednou neodpovím na pozdrav tak jsem úplně odepsaná a jsem ta nedůležita :( že když napíšu písemky dobře bude hned ta šprtka :/ a to že se neumím k někomu jen tak "přisrat" že budu hned tak tichá!! Už mě to nebaví :/ Poraďte mi, jak to změnit? Nebo jak já se mám změnit??
POOOMOOOC!!!
Vaše
*A*

Proč já?

7. října 2014 v 22:33 | *A*
Jenom já mám takové štěstí, že se mi líbí kluci na které nemám :( První to byl kluk, ze střední poblíž mé základky, teď to je kluk, který chodí do druháku na stejnou školu, jako já :( . Člověk by si řekl, že se poučím, že když mi kámoška řekne toho ne, tak on to prostě nebude, ale když ono to zákázané ovoce tvolá nejvíce :( . Stejně u tak pohledného kluka, jako je on nemám šanci. A tady se šuškají různé věci, kdo se mu líbí, kterou by chtěl i to že je strašný děvkař :/ ale, co za zkoušku to stojí :) A nikdo neřekl, že hledám dlouho dobý vztah :) Měla bych konečně začít věřit sama sobě a svému okolí, že mě podrží, když se něco nepovede.
Dobrou noc
Vaše
*A*

Plánování ano nebo ne??

6. října 2014 v 18:59 | *A* |  Téma týdne
Já osobně mám už plánovat strach. Vím, nedavá to nijak extra smysl, ale vše co jsem si v poslední době naplánovala mi vůbec tak nevyšlo :/ Od toho, jak by měl vypadat můj den, přes to kam si zajedu, s kým budu a další věci. Takže řekla bych, že plánování je k ničemu, ale i přes tohle všechno, něco se plánovat musí. Třeba má kamáradka plánuje uplně všechno a pořád ji to vychází tak, jak si to naplánuje :) ano v tomhle je mým pravým opakem. Tak, abych jasně odpověděla na otázku k tématu :) Myslím, že u některých věcí se plánovaní má smysl a u některých ne. Některé potřebují čas, ne plánování.
Vaše
*A*